Kariera

Specjalista / Handlowiec

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

- obsługa biura handlowego

- prowadzenie bieżącej sprzedaży sprzętu radiokomunikacyjnego

- pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych Klientów

Wymagania:

- wykształcenie min średnie techniczne : elektronika , informatyka lub pokrewne

- znajomość zagadnień radiokomunikacyjnych (systemy DMR, Tetra )

- znajomość budowy oraz działania sieci LAN,WAN

- znajomość oraz konfiguracja urządzeń sieciowych

- minimum roczne doświadczenie zawodowe poparte referencjami (doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

- dyspozycyjność do wyjazdów

- niekaralność

- prawo jazdy kat. B

- znajomość rynku radiokomunikacyjnego

- hobby w postaci aktywnej działalności w obszarze krótkofalarstwa będzie dodatkowym atutem

- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe

- laptop, telefon, samochód służbowy w trakcie godzin pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych:
 ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ).

Kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub pod numerem 32 4295148