Motorola XTR446

Producent: Motorola

Motorola XTR446 zapewnia wszystkie korzyści płynące z radiołączności bez kosztów i problemów wynikających z konieczności otrzymania licencji na użytkowanie. Obecni użytkownicy PMR446 firmy Motorola mogą rozszerzyć swoje zasoby o radiotelefony XTR446. Urządzenie XTR446 cechuje minimalny ciężar, komfort i prostota użytkowania. Jednocześnie oferuje najwyższą jakość dźwięku i wyraźną komunikację w wielu różnych środowiskach.


Zestaw z trybem głośnomówiącym (VOX)
Dzięki dostarczonemu zestawowi nagłownemu (lub innym zgodnym akcesoriom) radiotelefon można obsługiwać za pomocą poleceń głosowych, bez angażowania rąk.

Monitorowanie pomieszczeń
Radiotelefony można rozmieścić i ustawić tak, aby wykrywały głosy lub dźwięki i przesyłały je do nasłuchującego urządzenia bez konieczności każdorazowego naciskania przycisku nadawania.

Kody eliminacji zakłóceń
Do dyspozycji jest 38 kodów eliminacji zakłóceń, które mogą być wybrane dla każdego z 8 kanałów, co zapewnia szeroki zakres ustawień kanałowych i możliwości uniknięcia zakłóceń.

Automatyczne skanowanie kanałów
Wszystkie kanały są skanowane i aktywność wykrywana jest automatycznie, co pozwala użytkownikowi szybko odpowiadać w komunikacji wielokanałowej.

Łatwa i prosta obsługa
Oferując całą gamę użytecznych funkcji, XTR446 pozostaje urządzeniem prostym i łatwym w użyciu. Wystarczy nacisnąć przycisk nadawania, aby pozostać w kontakcie z otoczeniem.

Darmowe działanie
Bez opłat licencyjnych. Bez zobowiązań umownych. Bez opłat za transmisję. Bez rachunków.

Zasięg rozmów
Radiotelefony firmy Motorola osiągają maksymalny możliwy zasięg, zgodny z przepisami PMR446. W zależności od warunków działania, ukształtowania terenu i środowiska, można uzyskać zasięg do 8 km.

AddThis Social Bookmark Button

Wszelkie prawa zastrzezone przez Page Communication Sp. z o.o. 1994 - 2020