KENWOOD TK-7162E

Kategoria: Przewoźne
Producent: Kenwood

Radiotelefony przewoźne TK-7162/8162 charakteryzują się łatwością obsługi, wszechstronnością zastosowań oraz niezawodnością.Przyjazne użytkownikowi zawiera 16 kanałów, 5-tonową sygnalizację,FleetSync i podświetlany wyświetlacz LCD.    NOWOCZESNE WZORNICTWO

Firma Kenwood wykorzystała nowoczesne wzornictwo aby TK-7162/8162 był funkcjonalny, praktyczny, wytrzymały i wygodny.

    MIL-STD 810C/D/E/F

Radiotelefony TK-7162/8162 są odporne na uderzenia i upadki oraz wszelkie warunki pogodowe. Spełniają one surowe normy oraz normy pracy w różnych warunkach MIL-STD 810 C,D,E i F  wliczając w to wymagającą próbę “Driven Rain”

* Spełnia normę MIL-STD z podłączonymmiktofonem KMC-35 lub KMC-36.

    16 KANAŁÓW

TK-7162/8162 zawiera 16 kanałów do pracy w prostych i złożonych systemach łączności radiowej.

    ULEPSZONE KOMPONENTY AUDIO I WBUDOWANY GŁOŚNIK

Firma Kenwood wykorzystuje swoje doświadczenie w produkcji sprzętu audio do zoptymalizowania komponentów obsługujących akustykę, zapewniający czysty i nie zniekształcony dżwięk.

    WYŚWIETLACZ LCD

Ten podświetlany 2-znakowy wyświetlacz LCD pozwala odczytywać informacje o kanale w dzień i w nocy. Podświetlana jest także klawiatura.

    SAMOTNY PRACOWNIK

Ta nowatoska funkcja wprowadza nowy poziom zabezpieczeń i bezpieczeństwa dla osób pracujących w strefach niebezpiecznych. Tak długo jak zaprogramowany przycisk jest naciskany regularnie, radiotelefon pracuje normalnie. Jeśli jednak zaistnieje długa przerwa rozpocznie się alarm , radiotelefon automatycznie powiadomi wcześniej zaprogramowaną osobę lub grupę osób.

    FleetSync® PTT ID

Cyfrowy system sygnalizacji FleetSync® firmy Kenwood zawiera funkcję PTT ID i cyfrowego ANI . Protokół umożliwia także przesyłanie statusów wywołanie selektzwne.

    5-TONOWA SYGNALIZACJA

Modele TK-7162/8162 zawierają sygnalizację w formacie QD/DQD, DTMF i 5-tonowe. Zostało ono zastosowane do łatwiejszej obsługi i funkcjonalności radiotelefonu.

    SKANOWANIE

Przeszukiwanie jest prostym sposobem do nasłuchu wielu kanałów w różnych strefach z możliwością dodawania lub usuwania ich przez użytkownika. Modele TK-7162/8162 oferują tryby zarówno przeszukiwania standardowego jak i priorytetowego. Radiotelefon dla ułatwienia eksploatacji posiada funkcję sygnalizacji dźwiękowej zatrzymania skanowania na kanale priorytetowym.


INNE FUNKCJE:

    QT/DQT, DTMF
    Voting (wybór kanału o najsilniejszym sygnale)
    Szyfrator mowy
    Programowalne przyciski funkcyjne
    Programowalny odstęp międzykanałowy
    Zaprogramowane wiadomości
    Kabel wykrywania zapłonu i opcji dodatkowych
    Opcje sygnalizacji dźwiękowej (Wymagana zewnętrzna jednostka sterująca)
    Programowalnywśrodowisku Windows®
    Automatyczny numer identyfikacji

AddThis Social Bookmark Button

Wszelkie prawa zastrzezone przez Page Communication Sp. z o.o. 1994 - 2020