Motorola MTH 800

Kategoria: TETRA
Producent: Motorola

Radiotelefon MTH 800 wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, które spełniają zróżnicowane potrzeby użytkowników. Od użytkowników z sektora publicznego, takich jak służby ratunkowe i wojsko, po przedsiębiorstwa komercyjne w tak różnych branżach przemysłu, jak sektor użyteczności publicznej, handel, budownictwo, logistyka i transport — potrzeba większego bezpieczeństwa nigdy nie była tak istotna. Poczynając od kompleksowego szyfrowania, a skończywszy na zintegrowanym systemie lokalizacji GPS, MTH 800 oferuje niezrównany zestaw narzędzi służących zapewnieniu osobistego bezpieczeństwa.


Usługa lokalizacji GPS
Dzięki MTH 800 bezpieczeństwo i efektywność użytkownika są większe. Zawiera czuły odbiornik GPS o niskim poborze mocy, korzystający z najnowszych technologii półprzewodnikowych. MTH 800 używa nowej, opatentowanej anteny łączącej sygnały platformy TETRA i GPS w celu osiągnięcia optymalnego pozycjonowania anteny dla pokrycia GPS. Rozwiązanie zawiera rezydującą w terminalu aplikację programową, która pozwala sprawować bezprzewodową kontrolę nad wszystkimi parametrami GPS - nie ma zatem potrzeby korzystania z zaprogramowanego terminalu.

Wydajność
MTH 800 dysponuje mocą, nowym procesorem i cyfrowym procesorem sygnałowym (DSP), aby aplikacje, takie jak WAP, wieloszczelinowe dane pakietowe, obrazowanie, itp. działały płynnie, korzystając z 16 MB pamięci flash.

Dźwięk
Choć MTH 800 zawiera wiele niezwykłych, nowych funkcji, nie należy zapominać o najważniejszym — jakości dźwięku! W tym zakresie MTH 800 oferuje dwa znaczące ulepszenia: nowy, większy i bardziej efektywny głośnik o mocy 1 W, jak również nowy wzmacniacz dźwięku klasy D o mocy 1 W. Razem zapewniają dźwięk o niezwykłej czystości i minimalnych zniekształceniach nawet przy wysokim poziomie głośności (poziom głośności jest regulowany przez użytkownika).

Kolorowy wyświetlacz
Technologie wyświetlania obrazu rozwijają się bardzo szybko. Radiotelefon MTH 800 posiada kolorowy wyświetlacz 65.000 kolorów, który może różnicować pokazywane informacje. Wyświetlacz o rozdzielczości 130 x 130 pikseli może pokazywać zdjęcia wysokiej rozdzielczości, na przykład osób zaginionych, podejrzanych itp.

Interfejs użytkownika
Radiotelefon MTH 800 wyposażono w nowy, łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika z programowalnymi skrótami do elementów menu, ponad 3000 grup rozmównych, jak również ujednolicony spis kontaktów zawierający 2000 wpisów, co zadowoli nawet wymagających użytkowników.

AddThis Social Bookmark Button

Wszelkie prawa zastrzezone przez Page Communication Sp. z o.o. 1994 - 2020